ВІДДІЛ МОНІТОРИНГУ ТА ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕПЛОФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ (МОТП)

 Загальна інформація про відділ

 

Зав. відділу: член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки Бабак Віталій Павлович

 

Історія відділу

Відділ теплометрії, діагностики і оптимізації в енергетиці створено в січні 2015 року на базі наукових відділів теплометрії (керівник к.т.н. Декуша Л.В.) та діагностики і оптимізації в енергетиці (керівник чл.-кор. НАН України Бабак В.П.).

Відділ теплометрії був створений в 1970 р. член-кореспондентом АН УССР Геращенко О.А. – засновником наукової школи теплофізичних вимірювань. В 1991 році відділ теплометрії очолила учениця Геращенко О.А. д.т.н. Грищенко Т.Г. Під її керівництвом було продовжено розвиток напрямку теплофізичного приладобудування. С 2003 року керівником став к.т.н. Декуша Л.В.

Відділ діагностики та оптимізації в енергетиці був організований в 2011 р. член-кореспондентом НАН України Бабаком В.П. на базі відділу технологій комбінованого вироблення енергії (керівник д.т.н. Білека Б.Д.). В свою чергу, відділ технологій комбінованого вироблення енергії був утворений в 2005 р. на базі неструктурної лабораторії відділу теплопровідності – найстарішого відділу Інституту технічної теплофізики, очолюваного академіком НАН України Дибаном Є.П.

Рішенням Вченої ради Інституту від 11.10.18 назву відділу теплометрії, діагностики і оптимізації змінено на «Відділ моніторингу та оптимізації теплофізичних процесів».

У складі відділу працюють 26 наукових співробітників, серед яких 1 член-кореспондент НАН України, 9 докторів наук, 15 кандидатів наук.

 

Контакти

03680, Київ, вул. Марії Капніст, 2-а

тел.:            (044) 453-28-64 (Бабак В.П.)

факс:           (044) 456-60-91

e-mail:         vdoe@ukr.net

Основні напрямки діяльності відділу

Детальні напрямки діяльності відділу

Опис виконаних проектів та проектів, що виконуються

Комерційні пропозиції

Основні публікації відділу

replica Best Quality Iwc Fakes copy iwc swiss faux imitation watches high quality fake breitling watches knockoff cartier
返回顶部