Інформація про основних співробітників лабораторії

Кремньов В’ячеслав Олегович – завідуючий лабораторією ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на інтенсифікацію тепломасообмінних теплотехнологічних процесів (сушіння, концентрування, гігротермічна обробка, гомогенізація, емульгування, стерилізація). Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Автор більше 100 наукових праць, в т.ч. 43 винаходів. Нагороджений двома золотими медалями ВДНГ СРСР. Був членом ВДНГ СРСР.

Створені технологічні лінії впроваджені на більш як 150 підприємствах у 6 галузях промисловості України і зарубіжжя. За висновками міжвідомчих приймальних комісій (в тому числі міжнародних) ряд розробок перевищував технічний рівень індустріально розвинених країн.

Абаржі Іван Іванович –  провідний науковий співробітник лабораторії ТМО ВР докт.техн. наук. Наукова діяльність спрямована на розвиток теорії процесів тепломасопереноса в полідисперсних пористих середовищах. Автор багатьох наукових праць, в тому числі двох монографій.

Шпільберг Леонід Юхимович – старший науковий співробітник лабораторії ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на розробку енергоефективних технологій та обладнання для їх апаратурного оформлення для різних галузей промисловості. Керує конструкторськими і проектними роботами. Має 26 публікацій, в т.ч. 11 винаходів. Нагороджений срібною медаллю ВДНГ СРСР.

Очолює проектно-конструкторські роботи з інноваційної модернізації багатостадійної теплотехнології виробництва базальтових волокон з створенням на їх основі нових вітчизняних екологічно чистих теплоізоляційних матеріалів.

 Чмель Валерій Миколайович – старший науковий співробітник лабораторії ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на дослідження процесів горіння в режимі самозаймання і створення на їх основі паливоспалюючих пристроїв на твердому, рідкому, газоподібному та альтернативних паливах. Є автором 66 наукових праць, в т.ч. 7 винаходів.

Тимощенко Андрій Володимировичпровідний науковий співробітник лабораторії ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на дослідження гідро-газодинамічних та тепломасообмінних високотемпературних процесів переносу в елементах промислового обладнання та розробці на їх основі енергоефективних процесів та пристроїв. Лауреат премії Верховної Ради України для найталановитішої молоді. Автор 39 наукових праць.

Бєляєв Георгій Валентинович – старший науковий співробітник лабораторії ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на дослідження та розробку систем автоматичного регулювання параметрів процесу сушіння та гранулювання мулових відкладень стічних вод з широким використанням теплової енергії довкілля (сонце, повітря) та вторинних енергоресурсів від процесів сушіння мулу та його газифікації.

 Ляшенко Андрій Володимирович – старший науковий співробітник лабораторії ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на створення та розробку енергоефективної техніки та технології переробки вторинних відходів. Є автором 32 наукових праць, в т.ч. них 10 патентів України.

 Бєляєва Ірина Павлівна – старший науковий співробітник лабораторії ТМО ВР. Наукова діяльність спрямована на визначення ресурсів лісорослинницьких відходів та розробку нових енергоефективних методів їх залучення до енергетичного використання.

replica Best Quality Iwc Fakes copy iwc swiss faux imitation watches high quality fake breitling watches knockoff cartier
返回顶部