Біографія Олени Петрівни Якимової

Олена Петрівна Якимова народилась 6 листопада 1926 р. в м. Вінниця в родині військового. У 1948 році закінчила технікум з підготовки працівників культ просвіти і була направлена на роботу в Державну публічну бібліотеку УРСР. У 1953 р. закінчила Харківський бібліотечний інститут, заочне відділення, здобувши кваліфікацію бібліотекознавця. В тому ж році почала працювати в Інституті теплоенергетики на посаді завідуючої бібліотеки.

Багато зробила для відновлення бібліотечних фондів після німецької окупації. Приймала активну участь у поверненні цінних примірників книг, яки були вивезені до Німеччині з бібліотек України, зокрема нашого Інституту. Ці примірники були з німецькими штампами.

Олена Петрівна Якимова неодноразово нагороджувалася Президією Академії наук України за досягнення в науковій діяльності Інституту. У складі наукового колективу отримала премію за розробку наукових основ засобів контролю рудничного повітря, автоматичного провітрювання шахт. У 1963 році Олена Петрівна була нагороджена медаллю за доблесну працю.

replica Best Quality Iwc Fakes copy iwc swiss faux imitation watches high quality rolex datejust replica 18k stamped fake diamond rolex
返回顶部